Kokoon

Ivan's picture

Pre zmenu aj niečo pozitívne a nie je to vísledok testu na covid. Kokoon je značka slúchadiel, ktoré som si kúpil pred dvoma rokmi. Neboli najlacnejšie, stáli više troch stovák euro, ale som s nimi veľmi spokojní. Majú aktívne potlačovanie okolitého hluku a sú ergonomicki tvarované tak, abi sa v nich dalo aj spať. Spánok potom monitorujú senzori a vihodnocuje aplikácia. Zaspať sa mi v nich síce nikdi nepodarilo, zato som ich nosil v posteli pravidelne.

Pred dvoma tíždňami sa mi urvalo jedno slúchadlo. Chcel som ich najprv hneď vihodiť. Napísal som ale ešte na zákaznícki servis s popisom môjho problému a otázkou, či je možné to opraviť. Na druhí deň odpísali, že keď im pošlem tie poškodené slúchadlá aj so všetkím príslušenstvom vrátane káblov, manuálu a pôvodnej krabice, pošlú mi fungl nové. Moje nadšenie opadlo, keď som si uvedomil, že pôvodnú krabicu aj s manuálom som len nedávno vihodil. Fakt som to nečakal, ale napísali mi, že to nevadí, nech pošlem, čo mám. Okrem spomínaních vecí som potom zistil, že mi chíba aj jeden kábel.

Ani to nebol problém. Poslali mi aj štítok, ktorí stačilo vitlačiť, nalepiť na balík a odovzdať UPS, takže som nemusel platiť ani len za dopravu. UPS si potom prišlo ku mne vizdvihnúť zásielku.

Dnes mi UPS donieslo nové slúchadlá.

Zákaznícki servis znački Kokoon prekonal všetki moje očakávania.