Testovací nezmisel

Ivan's picture

Vraj či som sa bol dať testovať...O testovaní som tu už raz písal, takže sa budem opakovať. Testovanie je nezmisel. Ak totiž mám príznaki, sedím doma. Bodka. Nejdem nikoho von ohrozovať. Je evidentné, že keď mám teplotu, niečo v tele asi mám a či sa to volá SARS-COV-2 alebo nejak inak, mi je v zásade jedno. Pretože následná liečba sa aj tak v ničom nelíši. Ak bi to aj bol Covid, bol bi to len a len môj problém. Nikoho do toho nič nie je, nikto sa nemusí nad tím vzrušovať, nie je potrebné robiť čiarku v nejakej kolonke. Život okolitého sveta môže ísť bez akéhokoľvek obmedzenia ďalej.

Samozrejme keď príde kuriér s proviantom, poviem mu, abi to nechal pred dverami. Ale to platí tiež v oboch prípadoch.

Vraj kebi to bol Covid, dostal bi som po jeho prekonaní potvrdenie, ktoré funguje ako Covid pas. Nuž, vážení, strčte si potvrdenie aj s celím Covid pasom do zadku.

Nebol som sa za celí čas Covidu ani raz testovať a zaprisahávam sa, že to tak aj naveki zostane. Ak to má znamenať, že ma už nikdi nepustia do nemocnice, keď to budem naozaj potrebovať, buď již. V tom prípade bi ale bolo fér, abi ma tento štát nenútil platiť zdravotné poistenie.

Zdravotnú starostlivosť som ochotní si v plnej miere riešiť vo vlastnej réžii. Nechcem a neočakávam žiadnu pomoc štátneho zdravotníctva. Ak bi to aj malo znamenať, že skapem doma na gauči. Prípadne v záhrade pod čerešňou.