Ruská ruleta

Ivan's picture

Kúsok od Rasťa, v štáte Washington pred pár dňami zomrela po očkovaní mladá mamička. Stala sa vec nevídaná, a to nielen jedna ale hneď dve. Prvá - dokonca aj miestne úradi uznali, že krvná zrazenina bola v dôsledku očkovania a vidali vihlásenie "je nám to veľmi ľúto atď atď." A druhá - jej rodina v nekrológu uviedla, že táto tragédia sa nemusela stať, kebi dotičná nebola donútená sa dať očkovať.

Nejdem tentokrát šiť do covidového fašistického režimu. Kto totiž nevie o rizikách očkovania, medzi ktorími nechíba ani odchod z tohoto sveta, ten sa buď príliš nezaujíma o svoje zdravie alebo bezhranične verí oficiálnej propagande. Jedno aj druhé sú iba jeho problém. Prípadne jej. V tomto prípade ale nekrológ naznačuje, že riziká boli známe, keďže dotičná sa nechcela dať očkovať. Napriek tomu sa dala, pretože zrejme nechcela prísť o prácu. Prísť o prácu ale nie je to isté ako musieť sa dať očkovať. Nikto nad nami nestojí s pištolou v jednej a striekačkou v druhej ruke. Aspoň zatiaľ nie. Ak sa niekto rozhodne hrať ruskú ruletu so svojím životom, je to jeho vec, prípadne jej, ale nesmie sa diviť, keď prehrá.

Je len veľmi malá šanca, že tento blog si prečítajú a nájdu sa v ňom rodinní príslušníci zosnulej. Iste bi im pripadal necitliví. Pointa ale zostáva, či už citlivá alebo necitlivá, politicki korektná alebo nie.