Čo bi ste robili inak?

Ivan's picture

Vírobcovia covidovích vakcín, presnejšie experimentálnej génovej terapie, tvrdili, že znižujú riziko nákazi o neviem koľko presne veľa percent. Preto sme sa mali aj dať očkovať, však áno. Neskôr samotní život ukázal, že tomu tak nie je. Zaočkovaní dokonca mali väčšiu šancu to chitiť ako nezaočkovaní. Súdni človek bi očakával, že takúto tzv. vakcínu otrepú jej vírobcom o hlavu.

Na druhej strane je ale otázka, čo bi ste robili inak, ak bi ste boli jedním z tích vivoleních, čo sa každoročne stretávajú v tom Davose. Nie ste na hlavu padnutí a viete, že problémi sa nedajú donekonečna riešiť tlačením novích a novích peňazí. A nejdete ich ani poctivo riešiť. Uťahovanie opaskov totiž veľa fanúšikov nemá. A samozrejme nechcete prísť o svoje bohatstvo a postavenie. Tak schválne, čo urobíte? Sotva vás napadne niečo lepšie ako presne to, čo sa tu dialo a deje. Potrebujete nástroj kontroli más. Potrebujete mať schopnosť ich zavrieť doma, potrebujete mať schopnosť im natlačiť do hlavi akíkoľvek nezmisel. Akíkoľvek názor, ktorí odporuje oficiálnemu príbehu, vitesníte. A keď to spravíte všetci zároveň, nikto sa nad tím nebude ani len pozastavovať.

Potom, čo visvitlo, že tzv. vakcína je neúčinná proti šíreniu vírusu - a to je slabé slovo, keďže ho v skutočnosti podporuje - bolo treba prísť s niečim novím. Takže zrazu bol na svete príbeh o tom, ako tzv. vakcíni síce nebránia šíreniu vírusu, ale zvišujú šancu, že neskončíte v nemocnici. Akosi už nikoho netrápilo, že s tímto na trh neprišli - ich vírobcovia predsa tvrdili, že zabraňujú šíreniu vírusu. Odhliadnuc od toho dáta z Británie začali hovoriť iní príbeh. Zaočkovaní končili v nemocniciach rovnako ako nezaočkovaní.

A tak bolo treba znova niečo nové. Ak ste zaočkovaní, neznamená to, že to nechitíte ani že neskončíte v nemocnici, ale máte viššiu šancu že to prežijete.

Bingo. Akurát, že publikované dáta tomu ani tentokrát nenasvedčovali. Spravíte teda čo? Veľmi jednoduché riešenie. Prestanete publikovať dáta s odôvodnením, že ľudia si ich nevedia správne interpretovať. A samozrejme budete naďalej tvrdiť, že vakcíni sú účinné a bezpečné.