Tíždenne 2 úmrtia mladích naviac

Ivan's picture

Konzervatívna žena, ktorej som mal tiež pred časom tú česť prispieť druhou polovicou jedného článku, zverejnila dnes otvorení list britskej vláde, pod ktorím sú podpisi desiatok lekárov. V liste sa uvádza, že v období od 1.mája do 24.decembra minulého roka zomrelo v Británii vo vekovej kategórii 15 - 19 rokov o 65 mladích mužov naviac oproti priemeru za predchádzajúcich 5 rokov, čo predstavuje viac ako 19% nárast. Alebo inak povedané ide o 2 úmrtia mladích naviac každí tíždeň v tomto období, pričom skutočné číslo bude s najväčšou pravdepodobnosťou ešte viššie kvôli oneskoreniam v spracovaní všetkích dát. Lekári žiadajú vládu vinaložiť všetko úsilie nato, abi tento nárast bol dostatočne zanalizovaní a bolo možné jednoznačne vivrátiť resp. potvrdiť priami súvis s vakcináciou.

Pre porovnanie v celom tomto období boli v tejto vekovej kategórii v Británii celkom 2 úmrtia na covid.

Dodávam, že čokoľvek vipadne z britskej vládi, bude z princípu a definície podozrivé, pretože to je to isté ako kebi ste sa pítali zlodeja, či kradol. Koho rozčuľuje predchádzajúca veta nech si položí otázku, či si vie predstaviť odpoveď tipu "Áno, je to v dôsledku vakcinácie, predsa len sme sa mali držať toho, čo sme na začiatku sami tvrdili, teda že mladích nebudeme očkovať." Prípadne odpoveď tipu "V každom prípade tie 2 úmrtia naviac tíždenne rozhodne za to stáli, pretože vďaka vakcinácii v tejto vekovej kategórii sme zachránili tisíce životov." A nech si na túto otázku aj odpovie.

Zatĺkať, zatĺkať, zatĺkať ako hovoril doktor Plzák.

Ale keď nad tím tak rozmíšľam, tu druhú odpoveď bi som úplne nevilúčil. A najstrašnejšie na tom celom je, že ľudia bi ju zožrali. Presnejšie - zaočkovaní. Aj s navijakom.