Očakávam ospravedlnenia

Ivan's picture

Celí tento kovidoví zločin nemôže skončiť iba tak, že padnú všetki reštrikcie vrátane kovid pasov a pôjde sa veselo ďalej akobi sa nechumelilo. Akože pokračujeme tam, kde sme boli pred koronou. Ak teda nechceme, abi sa to skôr či neskôr opakovalo. Vinníci musia biť potrestaní. Nemislím tím iba vivodenie tzv. politickej zodpovednosti. Dúfam v ustanovenie tribunálu na spôsob Norimbergu po 2. svetovej vojne a vivodenie trestnoprávnej zodpovednosti za potlačovanie základních ľudskích práv, ku ktorím patrí tiež právo odmietnuť terapiu bez toho, abi bol človek diskriminovaní.

Budem spokojní, keď uvidím za gule visieť toho austrálskeho čuráka. Nie teda, že bi sme nemali tiež doma dostatok kandidátov.

A čo sa tíka ostatních vás, milí zaočkovaní, očakávam ospravedlnenia a sipanie si veľkého množstva popola na svoju hlavu. Ak teda chcete, abi som si vás ešte niekedi vážil ako plnohodnotních ľudí. Vi sa totiž začínate tváriť ako veľkí grandi. Akože no dobre, možno veľkodušne zrušíme kovid pasi a nezaočkovaní bi vám akože mali biť vďační.

Zabudnite. Bez účinnej ľútosti ste a zostávate pre mňa terorizujúce fašistické svine. Ak si mislíte, že preto, že ste zaočkovaní, tak ste nič nepochopili.